Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a térdem, melegre "vágyik"?

Fáj a térdem, melegre "vágyik"?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden:

14 évesen volt egy porcleválásom és keresztszalag szakadásom. Megműtötték, minden jó volt.


Pár évre rá megint kiugrott, de nem volt ugyanolyan mértékű, csak néha "beakad", hogy nem tudom kinyújtani, olyankor van egy csavarós mozdulatsor, amit megcsinálok, és megint minden jó.


Tavaly elmentem reumatológiára, mert "nyikorgott" - jobb szót nem tudok, olyan volt, mintha rozsdás lenne. Megcsapolták, kaptam gyulladáscsökkentőt, megint minden jó volt.


Most pedig elkezdett sajogni. Kicsit olyan, mint amikor hideget iszom, és belenyilall a fogamba a fájdalom, csak a térdemben.


Tudom, hogy izomra meleg, gyulladásra hideg kell, de azt vettem észre, hogy ösztönösen ráteszem a kezem, hogy melegen tartsam, és sokkal kevésbé fáj, ha melegítem, mintha hűtöm, de nem akarok hülyeséget csinálni.



2016. ápr. 7. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Van amikor a meleg jó, lehet, hogy most nem duzzadt, nem gyulladt. Vannak melegítő reuma krémek, azzal dörzsölgesd be ha a meleg esik jól.
2016. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!