Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan tudnám holnapra csillap...

Hogyan tudnám holnapra csillapitani/lefedni/eltüntetni a karomon levo vágásokat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem hogy észrevegyék es tesin rovidujju kell .Karkoto nem johet szoba mert nem olyan helyen van ,nem takarná el.Legyszi normalis válaszokat adjatok legyszi (es olyat ne h"mekkora barom vagy h ezt csinálod nem old meg semmit"tudom megbantam)

2016. ápr. 12. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég későn... Nem holnapra, de egész életedben nem fogod eltüntetni onnan. Halványítani talán lehet alapozóval.
2016. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az alapozó nem használt :( tenyleg mar nagyon reg ota abbahagytam es nem akartam újrakezdeni..csak azert is zavar annyira mert felek hogy kinevetnek miatta
2016. ápr. 12. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
De eddig hogy nem vették észre, ha régóta ott van?
2016. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
EZ nincs regota ott (a többi meg beforrt)
2016. ápr. 12. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
szerezz be csuklószorítót. Az eltakarja.
2016. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem és észreveszi valaki.. és szól érte.. mondd, hogy a macska volt ...
2016. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!