Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Holnap megyek varratszedésre,...

Holnap megyek varratszedésre, és félek, mert még nem volt ilyenem. Hogy csinálják? Fájni fog?

Figyelt kérdés
Az alkaromon van egy V alakú seb, ebből szedik majd ki. 12 öltéssel varrták össze. Egyáltalán, hogy csinálják ezt?

2016. máj. 4. 18:16
 1/6 klopusz ***** válasza:
100%

Szépen elvagdossák a "cérnákat" és kihúzzák.

Nyugi, már sokan túlélték :) Nem mondom, hogy hú, de kellemes, de azért nyugodtan ki lehet bírni. Nekem legutóbb a hátamból szedtek ki 15-20 varratot, előtte ugyanennyi kapcsot. A lányomnak a lábában voltak varratok. Bár elég alacsony a fájdalom-tűrő képessége, egy hang nélkül kibírta, némi grimaszolással :)

Ha gondolod, egyszerűen ne nézz oda, akkor kisebb a "frász".

2016. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasamból szedtek ki, nem fájt.
2016. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy cucc, ne aggódj.

Nekem egy varratot nagyon nehezen szedtek ki, méghozzá az orrnyergemből! Ott igencsak érzékeny a bőr, ráadásul túl szűkre vették a cérnát, alig bírták elvágni. Nem fájt egyáltalán.

Amikor a hasamból vették ki, az meg úgy működött, hogy tessék felfeküdni, pólót felhúzni. ... Leragasszam?

Semmit nem éreztem belőle!

Egyébként ha félsz tőle, akkor inkább ne nézd. :)

2016. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak karnál volt, de egy nagy semmi az egész. Ha előre tudom, akkor kiveszem én, nyissz és kihúzás, fájdalom sem volt (érzékenyebb helyeken bizonyára kicsit kellemetlenebb lehet, de olyanom még nem volt. nem bírom jól a fájdalmat, de sajna volt már benne részem, főleg fogaim kapcsán, egy nyamvadt varratszedés nekem szerintem még érzékenyebb helyen is semmiség lenne). Így is benne hagytak egy darabot, amit nekem kellett kivennem...
2016. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi.

Most megnyugodtam.

2016. máj. 4. 19:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer, tényleg nem fájt :)
2016. máj. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!