Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek menjek orvoshoz?

Szerintetek menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Volt egy kis balesetem az ujjammal,réesett egy nezhéz tárgy és most nagyon csúnya lilaés dagad
2016. máj. 8. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod mozgatni? Ha nem, akkor mindenképp menj el, mert akár el is törhetett. Ha be tudod hajtani az ujjad, akkor valószínűleg nem tört el. Ha pár nap után sem javul, akkor feltétlenül mutasd meg orvosnak.
2016. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Amikor nekem a kisujjam eltört, pont azon a részen, ahol a kézfejhez ízesül, feldagadt, mint egy léggömb. Csak másnap mentem el a baleseti sebészetre, ahol helyre tették és begipszelték. Azt mondom neked, menj el a balesetire és nyilván rtg után neked is rendbe teszik. Ne halogasd, csak jó volna, ha látná orvos.
2016. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!