Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd ficamom volt (már vagy...

Térd ficamom volt (már vagy 7-szer kiment) mi a teendö?

Figyelt kérdés
a legelsönél meccs közbe kiugrott iszonyuan fájt, majd fél perc mulva semmi... másnap nem tudtam rá álni, utána naprol napra jobb volt... 1 hét mulva tesom meglökött kiment, megin a fájdalom.... de fél ora mulva már semmi meg másnap se 1-2 honap alatt kiment még párszor nem foglalkoztam vele.... most biciklivel egy kerekeztem kicst nagyobbat tekertem és kiment alolam, lábra érkeztem kicsit erösen csapodott a földhöz a lábam szoval nem ugy mint a többinél hogy állohelyzetbe megy ki most oda csapodott nem birtam rá állni, még most is nagyon fáj alig birok menni( tegnap történt) szoval most van valami nagyobb baj, esetleg? megelözhetö a mütét, porcerösitöt szedek térd szoritot rögzitöt!? és fél évig nem eröltetem... max futás ?!? értelmes válaszokat! köszönöm elöre is
2016. máj. 22. 15:40
 1/2 A kérdező kommentje:
szoval a legelsönél fájt annyira mint a mostani ficamnál a többinél már fél ora mulva jo volt minden ennél meg folyamatos fájdalom esetleg nem ugorhatott vissza? vagy ez is elmulik majd
2016. máj. 22. 15:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már ennyiszer kiment, az nem fog magától elmúlni soha.

A megoldás csak a műtét. Rajtad áll, hogy akarsz-e még járni 50 éves korodban is.

2016. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!