Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem és egy csúnya seb...

Elestem és egy csúnya seb lett a térdemen, aminek 3-4 nap alatt valamennyire be kellene gyógyulnia mert versenyem lesz, és máskülönben nem úszhatok. Esetleg létezik erre valami csodaszer?

Figyelt kérdés
Szinkronúszok, és lesz egyfajta "osztályozó verseny" , de a seb már 3 napja ugyan olyan, mindent kipróbáltam rá, krémeket, sprayt, vizet, propoliszt, de semmi nem változott... Sőt mintha egyre csunyàbb lenne. Ha nem gyógyul be nem vehetek részt ezen az izén, és akkor... Na mindedj... Bonyolult... Szóval valami csodaszer? Vagy módszer? Nagyon nagyon fontos! :(
2016. jún. 12. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Csípős fertőtlenítőket ne használj, mert tovább késleltetik a gyúgyulást. Neogranormon krém lett volna jó amikor friss volt a sérülés, mert az bőrképző de szerintem erről is lekéstél.
2016. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát... Igen... Csak hogy pont most kellett elesnem :( azért köszönöm
2016. jún. 12. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sebhintőporra szokott hamar begyógyulni a seb.
2016. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van erre jó kötszer, vízzáró, rugalmas, hajlékony, azzal csak engednek versenyezni. Írasd fel, mert ha jól emlékszem, vényre kapható.

Ha tiszta a seb, nem gennyes, fertőzött, akkor hámosító géllel kezeld (Curiosa pl.).

2016. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm!
2016. jún. 12. 14:49
 6/6 anonim válasza:
A Curiosat én is nagyon ajánlom, én már már csodaszerként tartom számon, nagyon gyorsan segít.
2016. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!