Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy tudok magamnak sérülést...

Hogy tudok magamnak sérülést csinálni (főleg arcra)?

Figyelt kérdés
Most felőlem jöhetnek a "te nem vagy normális" meg idegosztályos válaszok de nem veszem hasznát nem fogok mellébeszélni azért akarom mert szeretnék egyet és tetszik.Valami eszközzel esetleg amivel igazinak tűnőt lehet.

2016. jún. 27. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Wax+voros festék.. youtuben rengeteg videó van.
2016. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazi sebet gondoltam. Az igazinak tűnőt arra értettem hogy ne látsszon hogy magamnak csináltam. Arra gondoltam hogy valami durva anyaggal csináljam vagy esetleg körző. Ami úgy tűnik mintha baleset lett volna.
2016. jún. 27. 15:00
 3/8 anonim válasza:
Ha igazán durvát akarsz akkor veszel egy fémlapáttal rendelkező ventilátort,felkapcsolod a legnagyobb fokozatra,majd belehajolsz,ha állkapcsodat csapja meg lehet pár fogad is kihullik. Ha bővíteni szeretnéd a sérülés komolyságát flex-el megélezheted a lapátokat.
2016. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ennyire durvára gondoltam :D
2016. jún. 27. 15:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mielőtt valaki azt gondolja hogy hülye vagyok és azt hiszem h komolyan tanácsolja előre szólok hogy értem hogy bunkózik.
2016. jún. 27. 15:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Valaki adjon valami értelmes tanácsot!!!!! Légyszi
2016. jún. 27. 15:24
 7/8 anonim válasza:
Èn hatàrozottan lebeszèlnèlek ròla. Ott van a klasszikus penge plusz csuklò. De csak azèrt ne csinàld, mert szerinted menő, meg mert tetszik. El kell hogy àruljam, a legkevèsbè sem menő, inkàbb szànalmas. Először jò ötletnek tűnik, amikor meg hònapok utàn is hegek vannak a bőrödön, fogod majd a fejed hogy ez mire volt jò
2016. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen pengés vagdosásra gondoltam és nem is érdekel hogy menő e.
2016. jún. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!