Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Visszautasíthatom a járógipszet?

Visszautasíthatom a járógipszet?

Figyelt kérdés
Szval az van, hogy reggel ráesett egy 8 kilós súlyzó a lábfejemre. Feldagadt, meg lilul, meg fáj ha rálépek eléggé, de szerintem nem tört el, csak zúzódott. De félek elmenni megmutatni orvosnak, mert azt hallottam, hogy időnként zúzódásra is gipszelnek és én azt nagyon nem szeretném. Ha gipszelni akarnak, mondhatom, hogy nem engedem? Hogy van ez???

2016. jún. 28. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg visszautasíthatod, nem fognak neki örülni, de ha bármi szövödménye lesz utána csak magad okolhatod, és nem kapsz segítséget.
2016. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Visszautasíthatod, de ha az orvos azt mondja gipszelni kell akkor azt nem jókedvebol teszi. Egy gipszbe senki nem halt még bele. Rosszabb ha nem gyógyul meg rendesen. Valoszinuleg nem járógipszet kapnál hanem fekvot egyebkent de inkabb fekudnek par hetig gipszben mint hogy szar legyen a labam egy életre!
2016. jún. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Saját felelősségre visszautasíthatod, de akkor (ahogy írták) minden szövődmény a te bajod! Nézesd meg, 1-2hétre szokták ilyenkor begipszelni, maradéktalanul megfog gyógyulni (ha valóban csak zúzódás).
2016. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!