Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Achilles in gyulladás kezelése?

Achilles in gyulladás kezelése?

Figyelt kérdés
Néhány keményebb kerékpár edzésen vagyok túl, és az utóbbi kettő edzés után fájdalmat éreztem az egyik Achilles inamban. Nem szúró, hirtelen jött, hanem érezhetően terhelés eredménye. A fájdalom pár nap alatt elmúlt, egyébként is csak kicsit éreztem,moat egy hete pihentetem. Egy hét múlva viszont fontos túra lesz, 150 km, jó lenne addigra teljesen felépülni. Van javaslat, hogy a pihenésen és az általános gyulladás csökkentő krémen kívül mit érdemes tenni?

2016. aug. 10. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Fáslizd be jól, amikor túrázni mész majd, de így nem fog hamar rendbe jönni, ha még terheled is közben. Esetleg nézz utána a neten van-e valami kaja, ami segíthet rajta, finoman tornáztasd, nyújtsad, ha úgy érzed az jól esik.
2016. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!