Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezek a tünetek mire utalhatnak...

Ezek a tünetek mire utalhatnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, túlsúlyos, de versenyszerűen sportolok már 8 éve, most kezdett el fájni a térdem, nem mindig csak ha guggolok, ha ki és behajlítom, akkor kattog, és ha ráállok akkor olyan, mintha nyomná valami. Ez mi lehet? Porckopás ugye nem lehet?

2016. aug. 16. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát bizony valami porcproblémára utal. Akár kopás, akár porcleválás is lehet, de biztosat csak a szakorvos fog tudni mondani, minimum meg kellene röntgeneztetned.
2016. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Röntgenen nem látszanak a szalagok és porcok rendesen, UH vagy MRI ad pontos kèpet csak.

Èrdemes magán úton elmenni valahová, ajánlani tudom dr. Mohácsi Jánost, Székesfehérváron a Villa Medicaban rendel. Ott helyben van MRI, ha kell, azonnal megcsinálják neked a felvételt. Keress rá a neten, van honlapjuk, ott talalász telefonszámot a bejelentkezéshez.

Remèlem segítettem!:)

2016. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!