Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mostanában ha orrot fújok,...

Mostanában ha orrot fújok, néha el kezd vetetni az orrom. Nem folyik nagyon csak egy kicsit? Ez ugye nem komoly?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 23:25
 1/5 anonim válasza:

Nekem is ez van már vagy 2 éve. Azt mondják azért, mert túl erősen fújjom az orrom, de én nem hiszem..

Nemrég elmentem vele dokihoz és valami hámlás van az orromba és bekente nekem egy csípős krémmel de azóta is tart, de azt mondta ez nem komoly:)

2016. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megfázás után van ilyen, vár mindig csak 1-2 napig. Viszont hallottam, hogy ez akár az arcüreggyulladás jele is lehet? De szerintem sem komoly, de ha sokáig így van, azért egy orvost keresnék, ki tudja.
2016. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha náthás vagy, akkor előfordul, de ha anélkül is, akkor menj el orr-fül-gégészetre, és ha ott minden rendben, akkor háziorvostól kérj beutalót vérképre.
2016. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ha beteg vagyok és túl sokáig túl nagy intenzitással fújom az orrom és elpattan egy ér benne.
2016. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugodtam :)
2016. aug. 19. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!