Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kinek milyen komolyabb baleset...

Kinek milyen komolyabb balesete volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne hogy én szertornázom és volt egy komolyabb sérülésem. Az egyik elemet elrontottam a gerendán és nem volt éppen szerencsés a földetérésem. A lábam 4 helyen tört el. Megműtöttek... Mind ez már több mint egy hónapja. A lábam még mindig gipszben van és nem tudom hogy visszamehetek e valaha edzeni. Eredményes voltam versenyeken ( ezt nem dicsekvésnek) de az volt az életem és az orvosok azt mondják sok idő amig teljesen rendbe jön. Nagyon félek azóta. Nektek volt már ilyen és mennyire jöttetek rendbe?

2016. aug. 27. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

1 éves koromban súlyos égési sérüléseket szereztem. Hónapokig kómában tartottak. Többször plasztikázták a bőröm és egyéb műtéteken is át kellett esnem. Ennek több, mint 20 éve. Nemsokára megint műteni kell. Esélyem sem volt soha, hogy bármilyen sportban komolyan gondolkozzak.

Az orvosok szerint sosem jövök teljesen rendbe.

2016. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 2 éve egyensúlyoztam egy vascsövön. Hát amilyen szerencsém van. Az egyik lábam az egyik oldalra a másik a másik oldalra. De így is szerencsém volt hogy nem a herémre estem. Haverom felsegített a földről haza kísért. Itthonról felhívtam a szüleim. Apa sietett haza. De nekem közbe pisilnem kelett. Hát próbálkoztam de sajnos nem ment. Csak vér szivárgott a hugycsövem en. És éreztem egy nagyon de nagyon fájdalmas dolgot nem tudom mihez hasonlítani esetleg mintha valami alkoholt ráöntesz egy nyílt sebre és nagyon csíp. Hát valami olyasmit éreztem belülről. Elfolyt bennem egy kis vizelet. De ezt akkor még nem tudtam. Na gyorsan be egy közeli kórházba. Há ott nem fogadnak mert nem vagyok 18 éves. Át egy gyerek kórházba. Ott minimum 3-4 ora várakozás. De lehetséges hogy csak nekem tűnt annyinak. Behívtak a rendelőbe vagy nem is tudom hogy hívják azt. Az orvos megvizsgált elmondtam neki mindent. (azt kihagytam hogy közben óriásira dagadt ott lent a gát/here tályékom ). Egy gyors ultrahang. Utánna visszabtoltak a rendelőbe és ott várakoztam. Addig azt a rendelőt be is zárták ahol én várakoztam. Utanna fel egy kis helyiségbe. Ott egy gyors zuhany. És utánna műtő. Ott egy katétert vezettek be a hasam alján. Utánna vittek ct re hogy nem tort e el semmi. Szerencsére nem. Kb a baleset után 3 hét re (addig kórházba voltam). Egy nagyon fájdalmas vizsgálat után kiderült hogy elszakadt a hugycsövem. Át kelett menni egy másik kórházba. Ott egy neves doktor megvizsgált. 6 hónapot kelett várnom hogy lemenjen a vérömleny. És utánna műtét. Most ott tartok hogy minden jó. Már csak évente kell vissza mennem az orvoshoz hogy megnézze minden rendben van e. Hát ennyi lenne. Bocsi ha valamit rosszul irtam. Telefonrol irok
2016. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ujjamat le kellett vágni egy baleset miatt.
2016. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!