Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Le fog esni a körmöm! 😔...

Le fog esni a körmöm! 😔 mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ravagtam harom , negy honappal ezelott a kocsiajtot az ujjamra. Fajt de nemhittem vna hogy lefog esni a kormom.

Apa pedig mondta hogy azlesz a vege. Most kezdett el levalni a kormom a napokban.. Mar holnapra nemlesz kormom.. Raadasul a kezemen.. 13 eves vagyok, es nagyon csunyan fog mutatni a kezem.. Semmi ragtapasz nincs, nem talalunk a boltokban... Mit tegyek, annyira felek.. Es olyan csunya a kormom alja, tiszta fekete.. Segitsetek kerlek😭😭😭😭


2016. szept. 5. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ezerféle sebtapasz van gyógyszertárakban, DM-ben is, nem tudom hol nem találtatok.

Ha 4 hónapja volt a baleset és tiszta fekete a körmöd alja, akkor nem ártana megmutatni orvosnak.

2016. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A körmöd alja azért fekete, mert odaszáradt a vér. De ne aggódj, amint leesik a körmöd, alatta már nem lesz fekete.

Amúgy elvileg ha már lassan leesik, akkor már nő az új körmöd. Az meg elég gyorsan le fog nőni.


Szerintem ne ragaszd le, úgy nőni se tud rendesen szerintem. Én nem ragasztottam :)

2016. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha most kezdett el leválni, akkor még lehet kell ám neki kis idő. Nem válik le az egész egyből. Szép folyamatosan.
2016. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Minden drogériában és patikában van ragtapasz.Lenőni nem fog olyan gyorsan, kellesz vagy egy fél év, hogy teljesen normálisan nézzen ki. Eleinte csúnyácska lesz, de miután leesett már nem zavaró. A friss köröm picike és vékonyka a leeső félben lévő alatt, a felülete is érdekes tud lenni. A többi körmöd vágd rövidre, ne használj élénk lakkokat és nem lesz feltűnő.
2016. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Csak itthoni modszerrel tudnam megoldani. Lehet valami massal eltakarni hogy ne latszodjon? Vagy valami?? Olyan csunyaa

2016. szept. 5. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Leukopor nevú ragtapszt vegyél a patikában. Ez egy jól szellőző, papír alapú, allergiamentes, nem ragacsos ragtapasz.
2016. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!