Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb mikor múlnak el a karcoláso...

Kb mikor múlnak el a karcolások és egyáltalán nyomtalanul el lehet tűntetni őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek ne ítéljetek el! :(

Tegnap elég durván összevesztünk a párommal és amíg ő kiment a szobából addig én körülbelül 20 karcolást csináltam az egyik combomon és még párat a másikon. Azt tudni kell hogy soha nem csináltam még ilyet és csak úgy megtaláltam a polcon a kiskést amivel a karcolásokat ejtettem. Mégegyszer mondom nem vagyok hajlamos a vagdosásra, nem is akartam komolyabb sebet ejteni magam, de a karcolások azért elég "szépek" lettek. :/

És még azt hozzáteszem hogy az utóbbi két hónapban elég sokat veszekedtünk mindenfélén és talán most jött ki rajtam a stressz. Egyébként soha többet nem csinálok ilyet, megbántam már 1000-szer..:(

A kérdés tehàt hogy volt valakinek ilyen jellegű karcolása? Jelenleg kezelem Bepanthennel és mivel tegnap még friss volt, bekentem a krémmel plusz vizes zsebkendős borogatást tettem rá. Ma reggelre kicsit vékonyodtak a csíkok meg leapadt a dagadás. Kb mikor múlik el teljesen? És elfog tűnni nyomtalanúl? Ugyanolyan sima lesz a combom mint volt? Segítsetek kérlek!

U.i.: negatív kommentelők kerüljenek!

Köszi :)



2016. szept. 5. 22:35
1 2
 11/11 MisterTT válasza:

Ne veszekedjetek inkább...

Magadat meg ne pusztítsd, mert van elèg baj pont annèlkül is.


Ne kapad le a varat akkor nem lesz heges. Ha meg heges lesz mèg marad a lèzeres eltüntetès.


Règen ha felb,szák az agyam vagy elmentem egyet sètálni levegőzni. Vagy kitöltöttem minden dühöm a 200l es esővizeshordón.

Jól el is fáradtam ,de beválik.

2018. nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!