Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Keresztszalag szagadásom van...

Nbvcxyg hggfdss kérdése:

Keresztszalag szagadásom van kit műtöttek már az új double technikával melyik orvos és kB mennyi idő a teljes gyógyulás? Milyen összegre lehet számítani?

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 12:07
 1/1 anonim válasza:
Hogy milyen technikával műtöttek meg nem tudom mondani. Engem Székesfehérváron műtött Dr. Abkarovits Géza. Nyugodt szívvel kijelenthetem hogy Magyarországon az egyik legjobb (vagy talán legjobb) ilyen téren. 6 hónap a teljes gyógyulás. Ekkor már fociztam. Igaz néha néha bedagadt a lábam. De másnapra semmi bajom nem volt. De ez az elején volt. Mára már szerencsére "semmi baja". Nekem 2 hét mankózás volt. Aztán varrat szedés. Kórházból kifelé már mankó nélkül mentem. Az összeg pedig rajtad áll. Bármi kérdésed van írj nyugodtan.
2016. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!