Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha egy villany oszlopra...

Ha egy villany oszlopra felmászok és véletlen megütt az áram akkor azonnal meghalok? és biztos?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 23:15
1 2
 1/16 Amarok Tonrar ***** válasza:
Vagy levágódsz a betonra belső égési sérülésekkel. Vagy szó szerint "ráégsz" az oszlopra. Nem azonnali.
2016. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bok Globule ***** válasza:
100%
Sőt! Ha szerencséd van, akkor felkerül az internetre. Persze szigorúan oktatási szándékkal...
2016. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem biztos, ráadásul nehezen tudod kontrolálni, pontosan mi történjen, simán benne van, hogy az áramütéstől semmi bajod nem lesz, csak lezuhansz és jól összetöröd magad.
2016. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Még, akiket villamosszékkel végeznek ki,azok sem halnak meg azonnal. Aki az ereit vágja fel,az valószínűleg sokkal kevesebbet szenved,mert kimegy a Vér az agyból,legalábbis álló il. ülő helyzetben. De ez csak elmélet,senki ne próbálja ki!
2016. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld ki!!! Vannak az éltben nem visszafordítható folyamatok. Néha muszáj elhinni, amit mások állítanak.
2016. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
vágtam az ereimet elég szépen és annyira durván egy éjszakán hogy nem akartam magamat továb vágni ott véget vetni aakartam magamnak és nagyon véres volt minden de nem haltam meg... (a kezemet vágtam) és éreztem egy görcsöt a nyakamban egy idő után miutánj már tényleg véres volt minden és gyorsabban pörgött a szivem... de nem haltam meg semmi bajom nem történt... csak az hogy nagyon szép kezem lett és látszott
2016. szept. 15. 18:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust!!!
2016. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bok Globule ***** válasza:
Csináltál róla videót?
2016. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olvastam régebben egy helyen ahol le voltak írva módszerek,hogy melyik módszernek mik a hátrányai,de nem tudom az oldal nevét már. Valahol rajta van a Google -n. + a gyk-n is,ha beírod öngyilkos kiad régi hozzászólásokat. Amúgy hollandiában engedélyezett " eutanázia ".
2016. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A szervezet próbálja magát regenerálni. Pld a természetben elveszíti egy végtagját egy állat,akkor elzárja a vérzést egy idő után. A szíved azért verhezett gyorsabban,mert a kevesebb vért kellett használnia.
2016. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!