Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha egy villany oszlopra...

Ha egy villany oszlopra felmászok és véletlen megütt az áram akkor azonnal meghalok? és biztos?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy valamit viszont nagyon hangoztatnak,hogy a mai altatókkal.....! Nagyon NEM javasolt,ugyanis ezeket direkt úgy gyártják le,hogy előbb tönkremenjen a veséd,májad,stb. De ne halj meg. Legalábbis nem könnyen. Úgyhogy nem javaslom.
2016. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Igen haver, valószínüleg meghalsz, de hidd el: így majd mindenki jól jár. Mert aki nem villanyszerelõ, de mégis villanyoszlopra mászik, az hülye. Aki hülye az pedig haljon meg. Ez egy szabály. Remélem logikus a vonalvezetés.
2016. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
amúgy igen csináltam róla videót :D mert szeretek videó klippeket csinálni zenékhez és úgy gondoltam majd jól fog benne ki nézni :D
2016. szept. 16. 23:36
 14/16 anonim ***** válasza:
Ettől van egyszerűbb megoldás is és még másznod sem kell.
2016. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Manota válasza:

Nem tudom, hogy te Öngyilkos akarsz lenni, vagy csak az áramot lopnád.

Egyébként miért mennél fel?

Macskáért?

2016. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mire vársz másszál már....legalább a Tv-ben nem csak a menekültekről beszélnek majd !
2016. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!