Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miert nem mulik el?

Miert nem mulik el?

Figyelt kérdés
Valszeg Elmegyek orvoshoz ma de azert felvazolom ide a szitut. Tegnap haverral parkouroztam, es mikor egy lépcsőről leugrottam akk rosszul erkeztem es magam alá fordult a jobb bokám. Akkor veszettül fájt, ráállni nem bírtam, de mostmar annyira mar enyhült h ráállni tudjak, de jarni még mindig eleg szar. Nem Tom mi baja lehet mert ha törés vagy ficam vagy valami ilyesmi akk annak latszodnia kene, nem? Meg be sincs dagadva, ugyanugy nez ki mint a bal labfejem, bokám.
2016. szept. 17. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétel a dagadás a lilulás egy ficam vagy szalagszakadás esetén!
2016. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs bedagadva nem lehet törés, főleg ha ráállsz.Velem dettó ez volt csak tesin guruló átfordulásoztunk(nem bukfenc, csak hasonlít,fentről-le)túl nagy volt a lendült, nem bírtam magamat megtartani,így elestem, utána már szerencsére csak a fiúk jöttek, nem mentem orvoshoz, még a tanárnak sem szóltam, de így elmúlt cirka 1 hónap alatt
2016. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rándulás,ficam is lehet.
2016. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!