Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valakinek volt ilyen balesete?

Valakinek volt ilyen balesete?

Figyelt kérdés

A napokban mentem az úton biciklivel, épp egy parkoló autót kerültem, amikor az illető szétnézés nélkül kinyitotta az ajtót pont mellettem, én pedig hatalmasat estem. Hála égnek a zúzódásokon kívül nem lett komolyabb bajom, csak sántikálok és nem tudok fogni az egyik kezemmel.


Nyilván lehetett volna rosszabb kimenetele az egésznek, ha nem a kezemre és a térdemre esek, hanem mondjuk a fejemre.

Tud valaki ilyenről? Akár vele, akár ismerősével rokonnal történt hasonló? Milyen sérülései(d) lettek?



2016. szept. 17. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az illető szerintem szabálysértést követett el. Szó nélkül elmentél?
2016. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hívtam rendőrt meg anyukámat. de az illető utána segített, így nem tettem feljelentést. a biciklimen keletkezett anyagi károkat fedezni fogja
2016. szept. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!