Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leestem egy farol. Tortenhetet...

Leestem egy farol. Tortenhetett valami bajom?

Figyelt kérdés
Ma delutan fel akartam maszni az egyik diofamra, de hogy felkapaszkodtam az egyik agra az letort. Nagy esesnek nem mondanam, ugy 1.5-2 meter lehetett. Viszont a hatamra estem. Azota nem faj semmim, bordam nem tort el. De volt mar olyan aki leesett 2 metert es nem fajt semmije csak egy nappal kesobb. Majd a korhazban derul ki hogy beverzett a vesdje. Ez velem is megtortenhet? Tortent mar valakivel ehhez hasonlo? Milyen serulesei lettek? Leirnatok?

2016. szept. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm motorral esett el egyszer. Felállt, lejött a pályáról (cross motorozott), fájt a háta egy kicsit, de saját lábán hazament, lefeküdt pihenni. Még aznap este rosszul lett, kiderült, hogy eltört a bordája és kilyukadt a tüdeje.
2016. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi hogy leirtad. Amugy en ugy tudom ha valakinek bordatorese van annak szurodik a hata es nyomasra faj. Nekem egyik sincs pedig mar fel nap eltelt. Remelem belso verzes sincs. Az lehet kesobb derul ki. A motoros ismerosodnek nem volt belso verzese?
2016. szept. 20. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont így halt meg Shaw is, 94 vagy hány évesen. A gyümölcsfáit metszette, leesett, és a veséje megsérült.
2016. szept. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!