Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő alatt jön rendbe a...

Mennyi idő alatt jön rendbe a bokám?

Figyelt kérdés
Elestem ma, megcsúsztam a lépcsőn. A jobb bokám nagyon fáj. Az esés után lassan felállva rá tudtam állni, mennem kellett tovább úgyhogy mentem is, ekkor csak minimálisan fájt. Hazaértem, még vásárolni voltam boltban, járkáltam, nem fájt különösebben. Most estére viszont kissé jobban érzem hogy fáj. Nincs feldagadva, nincs véraláfutás se pirosság rajta. Ha ráállok tudok menni, de érzem hogy fáj és merev a bokám. Bekentem Flector krémmel. Mit tehetnék még hogy mihamarabb meggyógyuljon? Meddig tart előreláthatólag a fájdalom?

2016. szept. 30. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen esés után másnap reggelre lett még dagadtabb és lila. Sokáig tartott mire teljesen rendbejött.

Pár napig nem bírtam ráállni, fel kell polcolni és borogatni, persze egy röntgen nem ártana.

2016. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi lett vele? Kellett orvos?
2017. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!