Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a hátam, mi lehet...

Nagyon fáj a hátam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Azóta van ez,miután szex közben barátnőm magához húzott,jobb lapocka mellett éreztem egy belenyilalló fájdalmat.Nem tudok rendesen ülni,se feküdni.Ha lenézek,belenyilall a fájdalom a hátamba,vagy ha hátamon fekszem,nem tudom felemelni a fejem.2 napja történt az eset,izomlazító krémmel is bekentem,nem hatott egyáltalán :(

21/F



2016. nov. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel 21 éves férfi vagy és nem 80 éves nő,nem hinném,hogy a csontod sérült/tört. Ez egy izom sérülés,zúzódás,esetleg 1-1 izomrost szakadása lehet. Ne izomlazítóval kend,hanem Volternnel, Diclofenaccal, most ne terheld. Így is kell neki legalább 1 hét mire elmúlik.
2016. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csontom azért nem hiszem hogy tört,érzem,hogy izmom fáj.

Diclac is jó erre?

2016. nov. 8. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Inno reuma krémmel, vagy lóbalzsannal kellene bemasszírozni a hátizmaidat, kérd meg a barátnődet. Ha meghúzódott, akkor fájhat egy ideig, persze ha nem múlik 1 hét után sem, vagy rosszabbodik, akkor mutasd meg orvosnak.
2016. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!