Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! Talán szalagszakadásom...

SOS! Talán szalagszakadásom van? Vagy izomgyulladásom?

Figyelt kérdés
Táncolok 11 éve 2 hete körülbelül érgyulladas volt a vádlimban nem állhattam a lábamra. Csütörtökön azaz 2 napja első edzésem a 2 hét kihagyás után. Egy ugrást gyakoroltunk ami egy spárga ugrasból a terdunkre kellet esni ( elég bonyolult :D ) es a próba közepén ugy éreztem mintha egy baromi erős izom lazam lett volna onnantól kezdve ha a jobb lábamr áltam ami fájt arra áltam es be hajlítottam egy kicsit is akkor össze estem es nem bírtam felemelni a labam. Haza sétáltam Azthittem csak izomlaz Másnap is próba alig bírtam dolgozni baromi nagy fájdalom volt Hazamentem és a jobb labam olyan szinten fáj mostmar hogy nem bírom felemelni azaz az ágyra nem birom felrakni se és a kezemmel kell felraknom a lábam. Ha a jobb lábamon állok es egy kicsit behajlitom össze esek. Ezen kívül nagyon faj Mi lehet? . Hétfőn megyek orvoshoz. Addig szeretném ha lenne valami sejtésem róla de eléggé felek. ötletek?

2016. nov. 12. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha az érgyulladással nincs összefüggésben, akkor húzódás lehet. Borogasd, meg kend erre alkalmas krémmel, és pihentesd. Aztán majd az orvos mond okosat. :)
2016. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!