Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Iszonyatos derék fájdalmak...

Iszonyatos derék fájdalmak fiatalon. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1,5 m-2 hete vettem észre, hogy fáj a hátam. Eleinte nem foglalkoztam vele, mert eléggé könnyen meghúzóm az izmait, gondoltam majd elmúlik. De nem múlik és egyre jobban fáj. Kezdetben csak a derekam fájt most viszont, mintha a gerincemben is érezném a fájdalmat. Beszéltem a biosz tanárommal szerinte egy ideg csípődött be. Orvoshoz nem akartam menni, mert soha nem mondanak semmi értelmeset csak azt, hogy menjen valami drága kenceficével. Hiába kentem nem múlik el. Kérlek segítsetek. 18/N

2016. nov. 22. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lazító masszázs , úszás , nyújtó homorító mozdulatok segítenek .
2016. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha porckorongsérv, akkor csak a pihenés és az idő oldja meg, nem szabad tornáztatni. Fájdalomcsillapítót viszont lehet rá szedni, de akkor is pihentetni kell, ha nem érzed, hogy fáj.
2016. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az úszás és a masszázs az segíthet.
2016. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amikor így jártam, kimentem egy pár órára a strandra, beülni a melegvízbe. Nekem jót tett, de ahogy írták előttem, valószínűleg a masszázs is hatásos. :)
2016. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó csontkovácshoz. Megjavítja és megmondja a mikénteket.
2016. nov. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltétlen meg kell nézetni, hogy mi okozza, mert aszerint lehet kezelni. Kérj beutalót háziorvostól orthopédiára.
2016. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Orvosnál már voltam, mint mondtam semmi értelemeset nem javasoltak. :S Kipróbálok 1-2 tanácsot, aztán, ha nem válik be, akkor el megyek egy magándokihoz. Mégegyszer köszi. :)
2016. nov. 23. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A masszázs majdnem biztosan jó ilyenkor. Írtam üzenetet.
2016. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mennyien akarnak pénzt keresni mások fájdalmain ...
2016. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!