Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Segítség! Elkezdtem magam...

Segítség! Elkezdtem magam vágdosni és nem bírok leállni! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbantani azokat,akik szeretnek(ha vannak egyaltalan olyabok),de ez igy keves.Kenyszert erzek arra,hogy csinaljam,jol esik a ver latvanya,es miutan vagtam parat,sokkal jobban erzem magam,mintha be lennek szivva.

2016. dec. 7. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha élvezed, akkor hajrá. Csak nehogy túl mélyre szaladjon a kés. Egyébként ez nem normális dolog, szerintem fordulj vele orvoshoz!
2016. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Pl. nem csinálod?
2016. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
menjél fel a bura.hu-ra és ott sírjál és meg fognak érteni és te is egy lehetsz majd a sok szánalmas borderline közül.hányinger.
2016. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.valaszolo:Menjek pszichologushoz?

A 2.valaszolonak uzenem h KENYSZERT ERZEK RA.Ez olyan,mint amikor pisilned kell.Szinhazban vagy,nem vagy jol,ha nem urited ki magad.Miutan evegezted a dolgod,sokkal jobban erzed magad.

2016. dec. 7. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne pszichológushoz (ő nem orvos), hanem pszichiáterhez menj!


#1

2016. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menjél pszichológushoz, pszichiáterhez időben. A pszichológus is lehet, hogy továbbküld áterhez. Ha most kezdted, még idejében vagy, hogy elfogadd a segítséget, mielőtt begyorsulnál a lejtőn! EŐk komolyan fognak venni, mert ez komoly probléma, és nagyon veszélyes. Nem azért, mert örökké tartó hegek maradhatnak rajtad, hanem mert ha nem tudsz kilépni belőle, az tönkreteszi az egész életedet.


A csökkent gondolkodóképességű idiótákkal, akik röhögve kommentelnek ostobaságokat, ne foglalkozz.

2016. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz!!!
2016. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Bocs,de ez tènyleg nagyon nincs rendben!


2 embert ismerek,aki ilyesmit csinált. Az egyik egy most 50 éves nő,a keze olyan,mondjuk egy sikló bőre. Hát nem szép


A másik osztálytársam volt,aki körzővel szaggatta a kezét,pusztán unalomból...



Ha nem vágsz túl mélyre,nem lesz maradandó bajod.persze a csúnya bőr nekem elèg lenne.de tényleg keress egy szakembert.



Hány éves vagy?

2016. dec. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14
2016. dec. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!