Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a farokcsontom?...

Eltörhetett a farokcsontom? Leestem a lépcsőn. Minden mozdulat fáj!

Figyelt kérdés

Leestem a lépcsőn és legalább 5 lépcsőfokot úgy csúsztam végig, fenékkel. Annyira fáj a fenekemnél hogy alig bírok ülni és ülésből felállni, hajolni nem bírok. Menni meg úgy mint aki besz_rt... Sosem törött még el semmim szóval nem tudom milyen érzés. Azt érzem hogy rohadtul szúr, hasogat.

Az a baj, hogy karácsony van, és a legközelebbi kórház 45 km-re van és ott is a balesetin legalább 3-4 órát sorba kéne állni. Nem mennék el, majd csak két ünnep közt. Nem lesz belőle baj ha nem megyek egyszerre? Eltörhetett?



2016. dec. 24. 16:54
 1/3 BlodDrunk ***** válasza:
Ha élesen szúr és nagyon fáj akkor valoszinű,hogy komoly,szóval ne magadtól menj be hívj mentőt ilyen esetbe,mond hogy nem tudsz menni akkor egyből sűrgösségire kerülsz és nem kell órákat várnod jobb esetben.
2016. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 16 éves koromban történt ehhez hasonló, más körülmények között. Sajnos miután megtörtént nem nézettem meg - bár ha ki is derült volna, h. valójában mi a gond, akkor sem tudtak volna vele kezdeni semmit. (Családi ismerősök, rokonok aztán különbözőképpen 'diagnosztizáltak': farokcsontrepedés, porcleválás, zúzódás.) Iszonyatosan fájt - csakúgy mint Te, alig tudtam ülni, felállni, járni. De egy idő után helyrejöttem - kb. 1-2 hónap, de úgy igazán fél év elteltével.
2017. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem tegnap történt hasonló. Ha van Flexagiled az jó átmeneti megoldás.
2017. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!