Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Történt valakivel olyan...

Történt valakivel olyan baleset hogy mindkét keze be volt gipszelve?

Figyelt kérdés
nekem most csak a bal kezem tört el de még így se bírok semmit se normálisan megcsnálni. akinek mindkét keze eltört már, hogyan tudta átvészelni és hogyan tudta magát ellátni?
2017. jan. 3. 18:28
 1/1 anonim válasza:
Igen, mindkét karom eltörött tavaly nyáron és ráadásul hónaljig volt begiszelve mindkettő. Szval először semmit sem tudtam szinte egyedül csinálni, de aztán némi gyakorlással jobb lett a helyzet, az öltözködés már úgy-ahogy összejött (nadrágot, bugyit fel tudtam venni), szívószállal tudtam inni. De azért általában mindenben segítségre szorultam, etettek, számba rakták a falatot, fürdettek, mosták a fogamat, a hajamat és hát sajna a WC-nél is segítség kellett, talán ez volt a legrosszabb. De hozzászoktam, túléltem, most már csak rossz emlék. Jobbulást neked is és kitartást!
2017. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!