Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez mitől lehet? Már kezd zavarni.

Ez mitől lehet? Már kezd zavarni.

Figyelt kérdés
Szóval, mikor sokáig fekszem, utána alig bírok felállni, mintha valami becsípődne, a derekamban kezdődik és lefelé sugárzik a jobb lábam felé. Nem bírok például lehajolni, bizonyos mozdulatoknál iszonyatosan belenyilall. Aztán ahogy elkezdem tenni a dolgom és picit "bejáratódnak" a lábaim általában roppan valami ott a derék-fenék tájon és elmúlik a fájdalom. Minél keményebb helyen fekszem, annál inkább megfigyelhető ez. Fiatal vagyok, 22 éves, átlagos testalkatú. Sportolni is szoktam, bár nem rendszeresen, de mikor lábra edzek akkor is szoktam érezni, hogy mintha valami becsípődne(például guggolásnál, vagy a láb hátra emelésénél).
2017. jan. 12. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony valami gerincgond, az idegek a lábad felé ott deréktájon lépnek ki, 100%, hogy nem a lábad járatódik be, hanem a derekad. Ezt sok minden okozhatja, banális problémától kezdve borzasztóig bezárólag, ezt innen én laikusként meg nem mondom neked, lehet orvos is csak MRI után. A helyedben én addig mennék el reumatológushoz, amíg nincs igazán gond, mert most kb. ráérősen utána tudsz még menni, de ha gáz van, minden nap kínszenvedés lesz, márpedig eltart egy darabig, míg diagnózisod lesz, főleg ha MRI kell.
2017. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólást! annyit még hozzátennék, hogy egy éve estem egy hatalmasat fenékre, utána napokig alig bírtam járni. ez a fájdalom felállás után, amiről fentebb írtam, szintén max egy éve tart.
2017. jan. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!