Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SEGÍTSÉG! Benőtt köröm utáni...

SEGÍTSÉG! Benőtt köröm utáni állapot. A továbbiak lent. Akinek volt már ilyen mit csinált?

Figyelt kérdés
Be volt nőve a körmöm és ki műtötték még nyáron. Már félig meg van nőve és most az egyik oldalánál nagyon fáj Egy kicsit duzzadt és piros is. Nagyon félek Hogy megint vissza nől! Akinek volt már ilyen azt kérem írja meg hogy ő mit csinált vele. NAGYON KÖSZÖNÖM!!!

2017. jan. 20. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Betadinnal bekentem napjában kétszer és amikor megszáradt, akkor Gentamicin-Wagner krémmel (recept nélkül kapható), rá egy sebtapasz, kb 3 nap alatt levitte a gyulladást és elmúlt a fájdalom.
2017. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap meg is veszem amik kellenek!😊 És neked is ki műtötték a körmöt? Azóta jó állapotban van? Vagy vissza nőtt?
2017. jan. 20. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem műtötték, én vágtam ki, miután lement a gyulladás, kiáztattam a lábam és kivágtam, után a újra bekentem a kenőccsel és rendbejött.
2017. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor te elég szerencsés vagy mert nekem odáig fajult hogy le kellett műteni:( pedig én is próbálkoztam azzal hogy magamnak kivágjam de a végén csak még rosszabb lett majdnem másfél évig szenvedtem vele.. Utána mégis a műtét lett a sorsa.. Eddig örültem hogy már nem fáj és most nagyon megijedtem.. Nem akarok megint úgy szenvedni mint akkor..már elég volt belőle. És akkor neked már nem is nől azóta vissza?
2017. jan. 21. 12:33
 5/5 g8ri válasza:
szódabikarbóna kell rá szórni és el mulik
2017. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!