Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Váll problémára valami segítség?

Váll problémára valami segítség?

Figyelt kérdés

novemberbe volt szalagavatóm, csináltunk emeléseket, volt egy hirtelen emelésem ami szerintem megterhelte a hátam/vállam, ez után nem volt semmi bajom, nem fáj semmim, este elmentem edzeni, konditerembe, személyi edzőm van, tehát normális edzéseket csinálok mielőtt belekötne valaki a konditermi edzésbe...

szóval vállaztunk ha jól emlékszem, edzés után szintén semmi bajom nem volt, és a gyakorlatok közben sem.

Másnap reggel úgy keltem fel, hogy a bal vállam- lapocka részénél, valamint a deltánál, de lényegében az egész vállam fáj, nem olyan hude meghalok, de valami nem okés, és folyamatos kellemetlen fájdalom.

voltam masszőröknél, pihentettem, kb. 1 hónapot, másfél hét után elkezdtem úszni(korábban is úsztam hetente 1-2x) úsztam 1 hetet, nem fájt semmi, király volt minden, még fekvöztem is itthon, aztán 1 hónap után elmentem ismét kondiba, mivel nem fájt már, súlyzóztam kicsit de amikor elkezdtem éreztem, hogy megint ugyan úgy fáj mint anno.. ez után elmentem kórházba, röntgent azt mutatta, hogy van egy 7-8mm meszesedés, de ez nem "probléma", be van gyulladva, pihentessem, itt a gyógyszer.oké. pihentettem megint, úsztam, fekvöztem, nem fájt, felkelek egyik reggel úgy, hogy fáj, aztán 2 nap pihi, úszok 3 napot, nem fáj, ugy kelek fel, hogy megint fáj.

tehát egy szemét nagy köcsög a vállam és néha fáj néha nem, masszíroztattam, csontkovácsnál voltam, utána általában mindig jó volt pár napig, de volt hogy megcsinálták, nem fájt másnap, nem usztam nem edzettem semmi, és harmadnapra megint elkezdett fájni. millió krémmel kentem már, hüsítő, melegítő, gyulladás csökkentő, minden lopikulával, tapaszokat is raktam, de nem akarok 100% rendbe jönni.

ez tart novembertől mostanáig, azóta nem tudtam rendesen edzeni, tesiből szeretnék érettségizni, és ezzel is szeretnék foglalkozni a jövőben.

amit mondtak a masszőrök, hogy húzódva/ficam/rándulás/kiugorva az egyik azt is mondta hogy részleges szalagszakadás is.

egy részleges szalagszakadás is ha jól tudom, hogy nincs terhelve, de használja az ember, pl. úszik, illetve olyan gyakorlatot csinál, ami nem ront rajta, kb. 2-3 hónap alatt rendbe jön.

én most vagyok a 3. hónapomban, és mocskosul nem úgy fest még most sem, hogy rendbe akar jönni, ugyanis most is fáj.

valakinek valami tipp, ötlet, tanács, ember, AKÁRMI AKÁRKI AMI RENDBE HOZ?! NAGYON SZÉPEN KÉREM ÍRJA LE, MERT MEGPUSZTULOK!!! KÖSZÖNÖM HA ELOLVASTAD ÉS TUDSZ ÍRNI VALAMIT!



2015. jan. 7. 18:27
 1/2 Bénabakter ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2015. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írtam, hogy voltam, és semmi értelmeset nem mondott, csak hogy pihentessem, de hiába pihentetem, néha fáj, néha nem
2015. jan. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!