Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A térdem ma délelőtt egyáltalá...

A térdem ma délelőtt egyáltalán nem fájt meg semmi, de aztán suliból hazafele fura érzés volt. Es nem tudom mit tegyek menjek orvoshoz vagy sem? Többi lent. 15/L

Figyelt kérdés

Szoval.Amikor suliba voltam még akkor nem is fajt.Busszal jarok suliba de haza jobban szeretek gyalogolni.Nem tesiztem mert az elmaradt szoval kizart hogy megeroltettem volna.

De mikor hazafele mentem hirtelen belenyilalt es ereztem hogy feszulni.Nagyon kellemetlen erzes volt/van.Nem mertem nagyon kiegyenesiteni a labam mert olyan volt mintha a csontom ki akarna ugrani vagy mint ha roppannia kene.Mikor hazajottem egybol befasliztam meg vizesruha.De nem tudom hogy menjek e el orvoshoz vagy se.?

Elore is nagyon koszonom a normalis valaszokat:)

(bocsanat ha valahol ekezettel vagy ekezet nelkul irtam)


2017. jan. 24. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz, háziorvos ad beutalót orthopédiára.
2017. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.:)
2017. jan. 25. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Időpontot is lehet kérni ortopédiára, de háziorvos is ad beutalót. Általában a másodikat szívesebben fogadják. Csontokkal probléma nem lehet, de a röntgent szerintem nem fogják elhanyagolni. Ultrahangot én mindenképpen csinálnék.
2017. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!