Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, hogy egy hét alatt...

Normális, hogy egy hét alatt szinte teljesen meggyógyult egy műtéti seb?

Figyelt kérdés
A könyöknél van, kb 4-5 cm hosszú, össze van varrva. Mivel itthon voltam, a 2.nap leszedtem a ragtapaszt óvatosan és szabadon hagytam, illetve nem ért hozzá semmi, nem hajlítottam be, nagyon óvatosan mozgattam, éjszakára lett bekötve, közvetlen a ragtapaszra felvitt betadin segítségével. Hét nap után most egy nagyon vékony heg van rajta, szinte sima bőr van rajta, de még mindig óvatosan hajlítom, csak addig, amíg nem érzem, hogy feszül...benne van a varrat még. Nem vérzik, meg semmi...
2017. febr. 6. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy ragtapasz kellett rá, akkor még jó, hogy begyógyult.
2017. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is gyorsan gyógyulnak a sebeim, az összevarrt seb még gyorsabban gyógyul.
2017. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, egy olyan műtéti heg ami nem gyulllad be, nem mozgatják és védve van kb. 1 hét alatt begyógyul.
2017. febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzDorka8 válasza:
Szia! Szerintem is normális, örülj neki. Amúgy milyen műtéted volt?
2017. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!