Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki az aki mar teljesen meggyog...

Ki az aki mar teljesen meggyogyult a panikbetegsegbol, szorongasbol, agorafobiabol? Nah es hogyan?

Figyelt kérdés

Mikkor jott el az a post,amikor erezted,hogy igen elkezdtem gyogyulni,es visszatertel onmagadhoz?

Hogyan tereltetek el a figyelmeteket ha jott a roham?

Amit megfigyeltem,ha belemarkolok a kezembe,ugy hogy fajjon,akkor csokken a szorongas.

Hogyan tanitsam meg az agyam,hogy ne legyen rosszul,es felejtsen el hujen gondolkodni?

SOS

22L



2015. okt. 17. 10:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
senki?
2015. okt. 17. 15:29
 2/20 anonim ***** válasza:

figyelj a légzésedre az orrodon át szépen beszivod a levegőt aztán kifújod és ismét beszivod majd kifújod


Kábé egy perc után a rohamnak csökkennie kell

2015. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

koszonom szepen!

igen probaltam mar,es jobb volt!

2015. okt. 17. 17:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Hála Istennek.
2015. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
örülök, hogy segithettem de lehet, hogy nem ártana gyógyszert szedned a pánikbetegségre és phszihiáterrel beszélned
2015. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

csak Valeriana cseppeket szedek,es vitaminokat.

Nem erzem,hogy a gyogyszertol meggyogyulnek.nagyon sok embertol lattam,olvastam hogy 10eve gyogyszereznek,de csak rosszul vannak,akkor a gyogyszer csak nem a megoldas :(

2015. okt. 19. 09:27
 7/20 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem megoldás, maximum tüneti kezelés. Terápiára jársz? Mióta van ez nálad? Ha van kedved beszélgethetünk,, hasonlóban vagyok én is. Elméletileg az segít a legjobban, ha teljes mértékben tudatosítod magadban, hogy éppen hol vagy, mit csinálsz, megpróbálod felfogni a környezeti ingereket, színeket, tárgyakat, bármit. Amikor sikerül, akkor egyáltalán nem vagyok rosszul, de sokszor lehetetlenségnek érzem ezt (nincs erőm úrrá lenni a gondolataimon). Nekem ajánlották a szorongás, fóbia, pánik című könyvet, de még nem jutottam hozzá. Talán az is segíthet! 22/F
2015. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nallam mar 4 eve tart :( Vannak nagyon jo idoszakok,de amikor jon a stressz,meg halal,akkor kikeszulok.

Par honapja veszitettem el anyosomat,es az en elso napjan pedig nagybatyamat :(

Kulfoldi munka nem jott ossze,sok penzbe kerult az is.

Nem jarok pszichiaterhez,sem pszihologushoz,.

Voltam honapokat tunetmentes,mikor kulfoldon dolgoztam a tavaj.

Amikor hazajottem minden indult elolrol.

2015. okt. 22. 11:57
 9/20 homo ludensz ***** válasza:
A pánikbetegség nagyjából összeillik a szorongással,viszont az agorafóbia már nem. Nem is ajánlatos összemosni inkább külön kellene megkeresni a kiváltó okokat és azokat megszüntetni. Akkor lehetséges a gyógyulás de mindenkinél egyénre szabottan. Egy jól élhető életvitelt nem ördöngösség kialakítani,persze azért is dolgozni kell.
2015. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Őszinte részvétem! Párod melletted áll, tud segíteni? Pszichológust (pontosabban pszichoterapeutát) nagyon tudom ajánlani, a kognitív viselkedésterápia hasznos, illetőleg ezzel mindenképp foglalkozni kell, mert magától nem fog elmúlni (maximum időszakosan, ahogy írtad is). Én is voltam a nyáron külföldön, igaz rövid ideig, de semmi bajom nem volt, itthon már másnap rosszul voltam. Az új környezet, munka és a tudat, hogy helyt kell állnod lefoglalta annyira a gondolataidat és érzékeidet, hogy tünetmentessé válj (szerintem). Ha tehetném folyamatosan utaznék, de ez sem garantál semmit, illetve bankot sem raboltam. Első körben tényleg keress egy szakembert!
2015. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!