Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Durva mi? Mi történt volna?

Durva mi? Mi történt volna?

Figyelt kérdés
Biciklivel ütköztem úgy, hogy mentem vissza a suliba a matekkönyvért aztán jöttem vissza a lejtőn fékeztem,egy nagyobb gyerek futott ki nekem futott.MOST JÖN A DURVA RÉSZE!Elestem a bicikli kormánya szélén már nem volt meg az a puha szivacs,na oda úgy bevágtam a fejem, hogy egy darab bőrt is láttam a könnyek között de nem tudtam kié volt.Kb 2 cm seb volt és vérzett nagyon,agyrázkódást is kaptam és egyszer behánytam az autóba kiraktuk a papírzsepit majd aztán a nyanya ott ordított, hogy szedjük ki vagy mi én nem hallottam.Pont a szemem és a halántékom között volt a seb,sóval majdnem megvakultam a baj szememre vagy pedig a halántékom mellett az ért találta volna el.A kórházban megröntgeneztek,vizeletmintát vettek,nem volt semmi bajom.De az orvos azt mondta anyának, hogy 1-2 napon akármi történhetett volna.Durva mi?

2017. febr. 10. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencséd, hogy nem lett nagyobb bajod, máskor lassabban menj.
2017. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Gyors gyógyulást neked! Azt a hülye szivacsot meg szereld fel, ezentúl bukósisakot is vegyél fel, és ésszel bringázz, óvatosan!
2017. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!