Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Na ez mi lehet? Véreset...

Na ez mi lehet? Véreset köptem reggel.

Figyelt kérdés

Csináltam a "bandámmal" death metal hörgést. Mióta csináltam, kb három napja volt ilyen furcsa érzés a torkomban, és reggelente pici vért szoktam felköhögni a torkomból, de nem mélyebbről. Olyan mintha gombóc lenne ott. Fájdalom, irritáció nincs.


A hörgés miatt? Lényegében azóta van. Majd elmúlik nem? Fül orr gégészeten voltam vele, azt mondták akár hangszálsérülés is lehet, de csak óvatjával köhécseljek és a hörgést hagyjam abba. Igazuk is van, elég hülye dolog.



2017. febr. 28. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre mar nem lehet mit irni.

Hagyd abba amíg tönkre nem megy a hangszalad.

2017. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, rájöttem hogy ökörség, azért hagyom abba, csak érdekel hogy kb mikor múlik el.
2017. febr. 28. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvos nem mondta mikor fog elmúlni kb?

Ne eroltesd es akkor talan 1 het szerintem

2017. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DariusMorbi válasza:
Most már ott tartasz, hogy talán már többet nem is csinálhatod. Nem a hörgés a hülye dolog, hanem az hogy death metal féle hörgést akarsz csinálni torokból. Ha ott tartanál hogy fáj tőle a torkod(ezt a fázist lehet átugrottad a sok erőlködéssel) akkor azt mondtam volna, hogy inkább szakosodj a guttural-ra és egyéb fajta hörgésekre, mert ezek általában de mindig a rekeszizom és a gyomor segítségével hozhatóak elő. Torokkal általában scream-elni szoktak amit amúgysem nagyon, neked meg kifejezetten nem ajánlok.
2017. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!