Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a csípőmmel?

Mi történhetett a csípőmmel?

Figyelt kérdés

Fociztam, egyszer visszahúztam a labdát és egy kicsit elkezdett onnantól fájni a jobb csípőm. Bírtam a focit, de a vége felé már egyre rosszabb volt, néha csak sántikáltam. Nem egyesületi meccs, csak haverokkal rúgtuk.

Ahogy megyek haza biciklivel, fájt, ahogy tekertem.

Itthon fájt, ha fel akartam tenni kinyújtva a lábam egy kb. 35 centi magasságban lévő dologra.

Ez volt vasárnap.

Tegnap párat belerúgtam egy labdába tesin, hülyéskedésből, aztán ma pedig fociztam és lábtengóztam is. Az utcán már nagyon fájt, de nem akartam sántikálni. Viszont az olyan izomláz szerű volt, ez más most, mióta hazaértem, mert ott megálltam pihenni és utána nem fájt a járás. Most pedig nem hogy fáj, ha fel akarom emelni 35 centi magasba a lábam, ha nem a combomat fogva emelem a lábamat, akkor 30-nál megakad. Kb. 40 centi magasban ülök egy széken. Ha keresztbe akarom rakni a lábam, mert éppen úgy kényelmes, akkor is kézzel kell megemeljem, mert fáj.


Mi a baj? Mit csináljak?


Próbáltam már ráedzeni, emelgetni, focizni, de csak romlott, tegnap óta nagyon sokat. Mikor gyógyul meg magától?


Mondom még egyszer, nem olyan izomlázas érzés, hanem olyan szúró, vagy nem is tudom hogy mondjam.



2017. márc. 29. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem "ráedzeni" kell, hanem pihentetni. Ha 3-4 nap kímélet után nem kezd javulni, akkor orvos/gyógytornász/csontkovács.
2017. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Futáskor nem fáj, akkor az belefér?


Vagy valahonnan szerezzek felmentést?

2017. márc. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!