Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hónaljban lehet ín vagy izom...

Gerymiller kérdése:

Hónaljban lehet ín vagy izom gyulladás? Kifejtés lent

Figyelt kérdés

Nagyjából 4 hete vettem észre (kerítésépítős hétvége után) hogy a bal hónaljamban mintha egy ín be lenne gyulladva. Nagyjából ahol a nagy görgetegizom (teres minor?) a felkarcsonthoz tapad, és onnan egészen a lapockáig kemény ín vagy izom tapintható. Ha felfelé kinyújtom a karom akkor egy nagyobb dudor (zöld dió nagyságú) látszik is a hónalj bal részén. Kemény de rugalmas tapintású, nyomásra nem fájdalmas. Ugyanez megtalálható és tapintható a másik hónaljban is csak kissebb és puhább. Néha gyenge villanyozódást és enyhe zsibbadást érzek a bal karomban illetve tartástól függően nyom is időnként. Igazam lehet, hogy egy ín vagy izom esetleg ideg van becsípődve vagy bedurranva? Vagy mitől lehet ez? Nem éreztem hogy akkor különösebben megerőltettem volna magam. Rendszeresen sportolok, egyéb semmilyen tünetem nincs.

20/F

Köszi a válaszokat!



2017. ápr. 30. 18:17
 1/2 A kérdező kommentje:
*teres major a nagy görgetegizom
2017. ápr. 30. 18:19
 2/2 anonim válasza:
Szia. Pont ilyesmi van nekem is. Azóta megoldódott a problémád?
2018. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!