Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem merek utcára menni gipszbe...

Nem merek utcára menni gipszben, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Vállig be van gipszelve az egész kezem. Annyira bámulnak, hogy inkább ki sem megyek :(

Miert ilyen nagy szám a gipsz? Az enyém feltűnő mert egy sállal kötöm fel és látszik is sajnos hogy a vállamig ér. Bárhova megyek annyira néznek én meg nagyon rosszul érzem magam tőle.


2017. máj. 19. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lábam volt gipszben. Néha észrevettem az utcán, hogy páran utánamfordulnak, vagy a buszon nézik a gipszemet, de egyáltalán nem érdekelt. Hadd nézzék, ha tetszik nekik. És te se törődj vele. Nehogy már ezért otthon üljél hetekig!
2017. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy frusztrált, lehet valami rejtett dolog miatt. Én utoljára ilyent óvodás koromban éreztem, mikor fejsérülésem volt, és volt egy szép géz-turbánom. Nem mertem emberek elé kerülni, vagy ha mégis úgy hozta, valamilyen textillel játszadoztam, a fejemre csavartam. Azért hogy eltakarjam, és azért hogy azt színleljem, hogy csak játékból van bekötve a fejem. Az emberek sok mindenkit megbámulnak, ha nincs begipszelve fejcsúcsig akkor is. Szerintem neked ez csak most tűnik fel, és te érzed magad kényelmetlenül, mert azt figyeled ki néz meg.

Ha nem lennél begipszelve, és úgy figyelnéd az embereket, akkor is találnál jó párat aki valamiért rád néz, de te most ezeket szelektálod.

Annyit azért megkérdeznék, hogy miért történt a sérülés?

Volt valami olyan oka, amiért mást hibáztatsz, vagy épp önmagadat, amit szégyellsz? Leírhatod privátban is, akkor elmondom miért kérdezem ezt.

2017. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!