Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi van az ujjammal?

Mi van az ujjammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja kosárlabdázás volt tesi órán.

Elkapta a labda, be id dagadt ha mozgatom fáj...

Elmentem 1 hét múlva röntgenre, Orvos:Eltörve nincsen :)

De még 1 hónapja mindig fáj és dagadt nagyon rossz sokszor kap görcsöt egyébként ez aHello mindenkinek!

Na szóval az történt 1,5-2 hónapja kb hogy eltalálta a labda az ujjbegyem fel is dagadt sajnos pár napra rá elmentem az orvoshoz röntgen nincs eltörve...

De 1 hónapja volt a röntgen és a dagadas nem múlik el semminek a hatására mi tevő legyek? Ujjbegyem

Mit javasoltok?

Kenem de haszna nincs



2017. máj. 26. 20:15
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem ott valamk van akkor is.Vissza kellene menned vele,mert lehet valami egészen más probléma áll fenn,de repedés lett volna könnyen meggyógyúl,de előfordúlhat hogy ha elrepedt,és rosszuk forrt össze ah gázos picit:D nem minden orvos veszi észre sajnos a repedést,nekem se vette észre legelsőnek és hiába csak egy kis repedés,nem szabad elhanyagolni. Ha pedig valami erőssebb húzódás véleményem szerint az rosszabb,de mindenképo mutasd meg orvosnak :)
2017. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát szerintem ott valami van akkor is.Vissza kellene menned vele,mert lehet valami egészen más probléma áll fenn,de repedés lett volna könnyen meggyógyúl,de előfordúlhat hogy ha elrepedt,és rosszul forrt össze az gázos picit:D nem minden orvos veszi észre sajnos a repedést,nekem se vette észre legelsőnek és hiába csak egy kis repedés,nem szabad elhanyagolni. Ha pedig valami erőssebb húzódás véleményem szerint az rosszabb,de mindenképp mutasd meg orvosnak :)
2017. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!