Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet az ujjammal?

Mi lehet az ujjammal?

Figyelt kérdés

Ma reggel ráejtettem a 1,5-2 kg-os sólámpát a jobb kèzfejemre! A közèpső ujjam töve a bütyök fölött elèggè fáj!! Hajlítani tudom de ha kiegyenesítem akkor fáj...+ jól láthatóan bevan dagadva...ès azon a rèszen más színe van...egèsz világos piros,mar reggel ota!

2 órára rátettem egy kisebb kötèst+bekentem cool pastaval..hatha leviszi a duzzanatot de nem...:/

Akkor most csak zúzódott..vagy esetleg megrepedt?

Anyumnak is mondtam, de nem nagyon szeret velem a sebeszetre jarkalni,mert eleg sokszor voltunk mar!!

Mindig csinalok valamit es mar elege van belole sztem..

Előre is köszi a válaszokat!!

14/L



2016. febr. 24. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Katona dolog. Majd elmúlik.
2016. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El is törhetett, vagy ki is törhetett belőle egy darab, vagy lehet, hogy csak zúzódás... biztosan csak a röntgen tudja igazolni és persze az orvosi vizsgálat.

Menj/menjetek orvoshoz!

Addig is a jegelés és a karfelkötés jót tesz, tehát, ne lógjon a fájós kezed. A jegelésnél ügyelni kell arra, hogy legyen a kezed és a jég között valami ruhanemű (vékony törölköző, zsebkendő, konyharuha) mert ha közvetlenül érintkezik a jéggel a bőr, akkor ugye megfagyhat. Jobbulást kívánok!

2016. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!