Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a bordam vagy mi lehet...

Eltört a bordam vagy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Mult héten tornázázás közbenn amikor behuztam a hasamat ugy ereztem mimtha elmozdult volna az egyik bordam. Utana eleg kenylemetlen erzesem vilt de azt hittemm el fog mulni ma es tegnap viszont enyhe szuro fajdalmat erzek neha montha beszorult volna a levegom. Aztan egyszer csak elmulik. A bordam pedig be van sülyedve. Eddig is beljebb volt kicsit mint a tobbi de most mégjobban

Ma este megyek dokihoz de nagyon felek . Ha letort volna jobban fajna nem? Mi lesz ha eltort? Fekudnom kell? Vagy mi lehet a baj? Volt már ilyen valakinek? Bocsánat ha tul hosszan vagy ertjetetlenul irtam le csak kicsit meg vagyok ijedve....😕 koszi elore is a válaszokat!!☺

15/l



2017. máj. 29. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a bordád tört el, az nem törik el szimplán azért, mert behúzod a hasad. Mielőbb nézesd meg dokival, így látatlanban nem nagyon lehet megmondani, hogy mi a baj.


(Ha mégis bordatörésed lenne, akkor pihenni kell egy pár napot, de ha nem súlyos a törés, akkor nem lesz vele sok gondod)

2017. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!