Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sürgősen kéne kezdeni valamit...

Sürgősen kéne kezdeni valamit a talpamon található vízhólyagokkal?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek egy cipő fel törte a lábam és holnap koncertre és buliba készülök(nem tudom már lemondani) viszont a talpaimpn van 2-2 nagy vízhólyag (az egyik kilyukadt és lejött róla a bőr,a másik kettőből már kinyomtam a vizet,de rettenetesen fájnak,járni alig tudok folyamatosan sántítok)

Mit tudnék kezdeni,hogy legalább normálisan járni tudjak?😢

(Tudom hülye kérdések,de ha koncertre beveszek fájdalomcsillapítót az segíthet? 😂😂 és utána este ha iszok alkoholt (elméletileg nem lesz tőle fájdalomérzeted,nekem sosincs) tudok majd táncolni fájdalom nélkül?


2017. jún. 8. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha inni akarsz, akkor ne vegyel be semmit. Ha van kedved bulizni, akkor nem fajhat az annyira. Nehany vizholyag nem a vilag vege.
2017. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ragaszd le őket és válassz kényelmes zárt lábbelit amiben egy zokni is elfér, hogy ne dörzsölje semmi a talpad.
2017. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!