Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy baleset után 3 héttel nem...

Egy baleset után 3 héttel nem tudom 90foknál jobban behajlítani a bal kezemen a középső újjam, ez miért van?

Figyelt kérdés

?Nos egy búszon voltam épp úton voltunk táborba , pár osztálytárs,tanárok))és az üllőhelyeknél voltak ilyen lenyomható gombok (amik arra vannak hogy pl: Oldalra pár cm-t halad az üllőhely vagy épp hátrafele dől) egyszer valahogy dúrván odacsípte bal kezemen a középső újjamat amibe kb 0.8cm-s mélyedés került,feldagadt ami 1 napig intenzíven vérzett(Később 1 nappal sikerült szerezni rá valami kenőcsöt, tanárok a táborba nem szóltak az ottani táborban lévő doktoroknak próbálták maguk megoldani a problémát, ugyanakkor beengedtek a

vízbe balatonba ami a tábor mellett volt(Később mondták hogy simán elfertőződhet, nem vagyok orvos nem értek hozzá, pontosan nem tudtam mit jelent) 3 hét telt el, a tábor után ,szülők semmit nem csinálnak, még mindig nem mutattam meg orvosnak ugyannakkor lehet azért mert rosszul forr össze ezért nagyon csúnya, körülötte vékonyan piros, és ilyenkor vettem észre hogy nem akkar igazán behajlani, kicsit letört lettem ezért és aggódok is , ilyenkor mit kell csinálni?? Vajon miért nem hajlik be?? Néztem pár ilyesmi kérdést (1 volt összesen)de abból azt szürtem ki hogy ezután vajon műteni kell?? 14/F Válaszokat előre is köszönöm.



#seb #90 foknál tovább nem tudom behajlítani #nem tudom behajlítani #mélyedéses seb
2017. júl. 30. 18:16
 1/1 anonim válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz, minnél hamarabb, ha szerencséd van és még időben mész, ismét a régi lesz, - bár annyira nem értek hozzá-, ki tudja milyen áron:/

Jó egészséget!:)

2017. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!