Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van elöl egy rossz fogam ami...

OOCsabiOo kérdése:

Van elöl egy rossz fogam ami kicsit kifelé áll mint a többi egy baleset miatt. (egyik középső metszőfog) (? )

Figyelt kérdés
Ezt az egy fogat úgy ahogy van ki szeretném vetetni. A helyére meg lehetne oldani, hogy egy másik fogat tegyenek be ami ugyan olyan színű mint a többi? Már gyerek korom óta nem nevetek, csak mosolygok.. teljes mértékben elveszi az az egy kiálló fog az önbizalmam. (Az ár nem számít)

2014. okt. 21. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze kihuzathatod. Lehet 1 darab beültetett foggal megoldani vagy pedig hidas megoldás, de akkor a szomszédos fogakat is lekell csiszolni.
2014. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon rossz az a fog? ha csak kicsi területen rossz, akkor le lehet csiszolni és ráragasztani porcelánhéjat ugyanolyan árnyalatút, mint a többi fogad. ha nagyon nem jó a fog, akkor kihúzás marad megoldásnak és a két mellette levő lecsiszolása után 3 fog kerül be, persze ugyanolyan árnyalattal, mint az eredetiek. ha jó fogorvost fogsz ki, mint én, akkor szinte örömmel mész a fogorvoshoz. én is ebben a cipőben járok mint te. nekem fönt van már 4 porcelánom, a két rossz kihúzása után. nem bántam meg, csodálatos szépek. nem visít rajtuk, hogy nem eredeti fogak.
2014. okt. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!