Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől gyógyulna meg a középső...

Mitől gyógyulna meg a középső ujjam?

Figyelt kérdés

A középső ujjamat erős ütés érte 2 hónapja (egy elszabadult vitara rugó kapta el),2 napig fájt és meg volt duzzadva az egész ujjam,utána elmúlt de az ízület megvastagodott, kemény, tudom mozgatni ahogy előtte csak mikor nagyobb súlyt emelek vele elkezd fájni, tegnap egy nehéz fotelt segítettem felvinni az emeletre azóta megint fáj ha mozgatom, mit tegyek hogy elmúljon a duzzanat és hogy helyrejöjjön? Autókat javítok , amit fél kézzel nem lehet csinálni,pihentessem pár hétig vagy mit csináljak vele, van valami gyógyszer erre?

[link]



2017. júl. 31. 22:42
 1/5 Dzseri ***** válasza:
orvos látta?
2017. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem friss sérülés, így egy traumatológus fogja tudni ezt megmondani. Akkor kellett volna menni igazából, amikor friss volt a sérülés.

Szóval majd a szakorvos tudja megmondani, hogy mit lehet vele kezdeni, lehet-e egyáltalán valamit vagy így marad amíg világ a világ.

2017. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem.Mikor törtent utána 2 napig nem dolgoztam azt mondtam ha nem megy le a duzzanat akkor megnézetem de úgy éreztem hogy nagyjából helyrejött és nem mentem el vele az orvoshoz.
2017. júl. 31. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd meg, az lenne a legbiztosabb.

Az egyik cimborámnak is hasonlóan maradandóan duzzadt és gyakrabban fáj az egyik ujján a középső ízület, igaz ő meggyalulta egy jó kis házibarkács 400-as gyalugéppel.

2017. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggel elmegyek, köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!