Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A kineziológiai tapaszt...

A kineziológiai tapaszt magamnak is felhelyezhetem a térdemre?

Figyelt kérdés
Valamint ez mennyire hatásos? Nektek bevált? Esetleg ismerős tapasztalata ezzel kapcsolatban? Érdemes kipróbálni?

2017. aug. 6. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem változó az eredménye, de kipróbálni semmiképp sem rossz ötlet.

Viszont magadnak csak akkor helyezd fel, ha előtte több alkalommal már tette fek hozzáèrtő szakember, aki megtanított arra, hogy pontosan hogyan kell használni. Ha rossz helyre teszed, ártani is tudsz vele, ne bízd a véletlenre, keress ezzel foglalkozót!


Sok sikert!

20/L

2017. aug. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az ilyen netes videók nem jók hozzá? Néztem párat, és szerintem jól raktam fel..majd kiderül a hatása..mozgásra kell, ugye? Mármint úgy értem, hogy mozgás előtt felteszed, éa ha nem fáj, akkor működik, igaz?



Nem nagyon értek hozzá, sok térd problémám van, orvosnál is voltam, mindegy, hosszú..csak rendészetre megyek továbbtanulni, és most azért lenne fontos..már mindent próbáltam..ez az utolsó remény, hogy hátha..


Meg ennek a színterápiának van valami jelentősége? Vagy ez csak egy ilyen belemagyarázott dolog, amiben "hinni kelL"?

2017. aug. 7. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel, de nem ér semmit.

Majd pont a tapasz, vagyis a bőr fog megtartani hatalmas több kilós izmokat, persze.

2017. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azért inkább egy szakemberrel tetetném fel először, mivel nem mindegy hogyan helyezed fel. Ha rosszul csinálod, abból még bajod is lehet, mivel ha rossz helyen tartja az izmokat... Na mindegy, én még nem próbáltam, de ma kézilabda meccsem lesz, és valószínűleg rakatok fel. De csapattársaim szerint hasznos :)
2018. nov. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyem szakember rakja fel ezeket a tapaszokat.
2021. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!