Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S. A véletlen rugás...

S. O. S. A véletlen rugás után bedagadt a könyököm, lehet történt vele vmi? Kórházba meg kell nézetnem?

Figyelt kérdés
Tesin lerúgtam a könyökömet mikor a feladatban hirtelen kellett felállni. Utánna nagyon fáj és zsibbadt. Azóta hol fáj, hol zsibbad a könyököm de van ammikor semmi baj nincs vele. Kicsit lilás barnás színe lett ott a bőrömnek, be van dagadva. Most ott van vmi amit el tudok mozgatni, inkább elugrik vagy hogy írjam. A másik meg nem olyan ami normàlis. Baj lehet?
2017. szept. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj be a sebészetre, megfogják röntgenezni.

Abból tudják majd eldönteni, milyen bajod esett. Jobbulást!

2017. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem olyan egyszerű, holnapra még sokat kell tanulnom. Igen tudom hogy az én egészségem, de ez így most nem biztos, hogy össze fog jönni ma. Ma este jegelem, holnapra megnézem milyen lesz. Apukám mondta, hogy fel is vizesedhetett, nem tudom. De ha nem sikerül bejutni vele jegelés meg figyelgetés. És köszönöm, remélem semmi komolya csak egy kis zúzódás.
2017. szept. 11. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj holnapután, vagy csütörtökön ebédután...
2017. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, mentem én már sokszor mikor mi miatt, sajnos ma sehogy se tudok/tudtam volna bejutni a kórházba. Eddig még mindig megmaradtam. A legapróbb kis dolgokkal is képes vagyok bemenni. (Volt pl egy szekrenynek cspodott kezem, mint kiderült csak zúzódás, ezért nem aggódok annyira most se)

Köszi a válaszod, holnap ha ilyen marad vagy rosszabb lesz rögtön kórház.

2017. szept. 11. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!