Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gerincsérv (nem kiszakadt)...

Gerincsérv (nem kiszakadt) derék plusz lábba menő ideg érintettsége esetén milyen sportokkal erősíthetném a kondíciómat?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, a futás nem javasolt, biciklizés mértékkel..(?)
2017. okt. 2. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon kezdő vagy barátom.

futás biciklizés a lábakat erősíti

Vagy te a hátaddal futsz, biciklizel?

És valószínű egyenesen se tudsz állni, akkor futáskor biciklizéskor se jó a testtartásod

2017. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Te hozzászólásod sem tűnik vérprofinak...
2017. okt. 2. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyelőre inkább csak gyógytornát/McKenzie tornát ajánlanék.. vagy ezeken már túl vagy?
2017. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi - ezeken már túl, de kellene javítanom egy kicsit a kondimat, hogy a szexet is jobban bírjam. Közel 7 éves történet a gerincsérvem - általában tudok csinálni mindenféle munkát - de évente 1-2 szer néhány napig szenvedek vele, aztán megint békén hagy fél -1 évre.
2017. okt. 4. 13:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostanában az életvitelemben kevés a mozgás - és az általános kondíciómat szeretném javítani (a gerincemre is tekintettel léve)(na, ezt hogy kellene helyesen írni?).
2017. okt. 4. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még egyelőre ott tartok, hogy 2 hónapja nem múlik a fájdalom, 1 hónapja derült ki hogy sérv.. :/ a gyógytornát is csak óvatosan csinálom, de elvileg ha az ember már úgy ahogy kijött ebből az időszakból akkor a hátedzés sokat segít. Járj el terembe :)
2017. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. okt. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!