Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet hajszárítótól hőgutát...

Lehet hajszárítótól hőgutát kapni?

Figyelt kérdés
Megizzadtam, és egy régi, nem hőfokszabályozós hajszárítóval (amiről ráadásul le is szedtem elől a szűkítőt)500W-on szárítottam a fejemet. Mivel elég hosszú a hajam, előre hajoltam, és egyszer csak úgy éreztem, mintha megégettem volna a fejbőrömet. Ez 1 órája volt, utána még fél óráig fájt a bőröm. Még mindig meleg hiába tettem rá hideg vizet, és bedugult a fülem is egy kicsit, és a fejem is fáj egy kicsit. Lehet ebből komolyabb baj?
2017. nov. 24. 18:35
 1/3 anonim válasza:

Ötszáz wattos hajszárító? Az igen!


Am könnyen lehet hogy túl sok volt a meleg a fejednek. Főleg ötszáz wattnyi meleg... A füldugulás a hangos hajszárító-zajtól is lehet.


Enyhe kis hipertermia, katona dolog. Ha nagyon nyugtalanít, igyál egy kis vizet, az nem árt meg ilyenkor.

2017. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Aznap még fennálltak a tünetek, de másnapra már kutya bajom sem volt!
2017. nov. 26. 18:08
 3/3 anonim válasza:

Most néztem meg az én hajszárítómat... és ezerhatszáz wattos :D :D :D

Sőt, kétezerötszáz wattosakat is láttam most árukeresőn.

Szóval módosítom a válaszomat. Nem sok az ötszáz watt. Nem sok az ötszáz watt.

2017. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!