Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benott lilulo korom? Mar egy...

Benott lilulo korom? Mar egy hete begyulladt de mikor megerintem akkor csak elkezd verezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Budapesten van egyaltalan olyan jo pedikuros, aki tud valamit kezdeni vele? A bor lassan lila mellette es talan vadhus is van ott, de nem tudom.

#benőtt köröm #pedikuros
2017. dec. 11. 01:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Kb igy nez ki, mint az itteni kepen: [link]
2017. dec. 11. 01:07
 2/4 P.Viktor válasza:
Én a helyedben a háziorvos-t keresném fel, aki ad majd beutalót a megfelelő helyre. (bőrgyógyászat, sebészet) Hidd el, nem leszel egyedi eset.
2017. dec. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sebészetre nem kell beutaló. Ha szeretnéd még azt a lábujjad,húzz el az ügyeletre vele.Kivágják,nehezen gyógyul,de legalább megmarad!
2017. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a francert javasoljatok a sebészetet??

Odamentem, lekapták az egészet. Ráadás parasztok is voltak a dokiék.

Ugyan úgy vissza nőtt, ezt kétszer játszottam el. Most elmentem pedikűröshöz, egyből szebb lett! És a gyulladás is megy le. Kb 2 vagy 3 alkalom és nincs gond! Persze kell látnia a pedisnek két hetente, de ennyit igazán kifizethet erre bárki!

2019. febr. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!